MuziK.TR ForumLar ForuMu xD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MuziK.TR ForumLar ForuMu xD

deLi muSic SiteSi xD her biŞiySi vaR .! x))

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FaNaTiK HiKaYeLeR

YazarMesaj
hilal.green
Moderatör
Moderatör
hilal.green

Kadın Mesaj Sayısı : 11
İş/Hobiler : saymakla bitmes

FaNaTiK HiKaYeLeR Empty
MesajKonu: FaNaTiK HiKaYeLeR   FaNaTiK HiKaYeLeR Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:09 am

burda netten bulduğunuz yada başınızdan geçen takımınızla ilgili anıları paylaşıyosunuz Very Happy hadi kolay gelsin

Carlosa olan sevgim(askım)
günlerden 27 ocak o gün sivas fener maçı vardıı tabi amcamıın kızının nişanıda maça gidemiyorum diye çok üzülmüştüm o maça sırf roberto carlos ve fenerbahçeye duyduğum sevgi için gitmeyi acayip çok istiyordum ama gidememeiştim derken ablam beni stada bıraktı orda başımın çaresine baktım maçı izledim en son fenerbahçeli oyuncular çıkarken çok bekledim polislerin hepsi çok iyi koruyorlardıı tüm oyuncuların fotoğraflarını sessiz sakin çekerkenn... orda kapıda carlosuu gördüm onu gördüğüm ann tüm polisleri geçtim vee amacıma ulaşmıştım carlosun yanındaydımm biraz uzun ama ne yapayım onun için ölmeye razıyımm

bounce
hilal.green
Moderatör
Moderatör
hilal.green

Kadın Mesaj Sayısı : 11
İş/Hobiler : saymakla bitmes

FaNaTiK HiKaYeLeR Empty
MesajKonu: Geri: FaNaTiK HiKaYeLeR   FaNaTiK HiKaYeLeR Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:12 am

FENER AŞKIIIIIIIII

her yerde fenerbahçeliyim
bir gün bursada radyoda maç dinliyodum.annem kapattı.bilgisayara gittim izledim kapattı.televizyona gittim kapattı.hepsini açtım kapattı.dedim ki:Anne ne yaparsan yap yine fenerbahçeliyim ve olmaya devam edicem dedim.o gün bügündür annem korkusundan kapatamaz

FaNaTiK HiKaYeLeR
1 sayfadaki 1 sayfası