MuziK.TR ForumLar ForuMu xD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MuziK.TR ForumLar ForuMu xD

deLi muSic SiteSi xD her biŞiySi vaR .! x))

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MsN AlEmİ

3 posters
YazarMesaj
hilal.green
Moderatör
Moderatör
hilal.green

Kadın Mesaj Sayısı : 11
İş/Hobiler : saymakla bitmes

MsN AlEmİ Empty
MesajKonu: MsN AlEmİ   MsN AlEmİ Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 9:18 pm

bu bölümü msn nickleri , msn avatarları vb. şeyleri paylaşım için açtım ilk paylaşımım msn nickleri :

… Nokta Kadar Menfaat İçin , VirgüL Kadar EgiLmem …

Daa ßoyun ßiR Karı$ ßéyFéndi oLmaya ÇaLı$ .. Pé$imdé DoLA$ma oTur DérsiNé çaLışş

KuLakLarm çaLan müZikTe.
Kafam yaStkTa ...
ßeden düNYa çöPLüünde.
Ruhum ßoşLukTa...

HayaT Benm HayaTımm oLdnqnDan bî pRobLêm yok xD

||" wodeFonê Nê demî$ >> aNı ya$a.. xD

Dürümsün, çöp şişsin ve ayransın; insan bedenine hapsolmuş bir hayvansın.."

KaFaMa TahKMaM...SoNuNa ßahKMaM....ßéN aDaM oLmaM

ßu aLémdé $ékLi ßén kOyaR ßéN çiZéRim,Oyunu ßéN ßa$LatıR ßéN ßitiRiRim! Né O İ$İné qéLmédimi:-* O zmn gaMé OwéR qüséLim:

DoStLaR OKyaNUs TaneSiNe BeNzeR Az BuLunDuKlArI İçİn çoK dEğErLiDirLeR!!! (ŞGH)

Düğünlerde yanına gelip seni dürterek "sıra sana geldi" diyen yaşlılardan sıkıldıysan sende aynısını cenazelerde onlara yap

Benim piç gönüllerin kahpece sevgilerine ihtiyacım yok asıl koyan sevdiklerimin sktr olup gitmesi

Şımarıqım, uySaLım, İsteyinCe Laf koyarım aMa Choq HasSaS ve aLınqanım ÇözZemeSsin ßeni ßen Zor oLanLardanıM

giDen gitti | gittiği gün bitti | giDeni ben diil | giDen beni kaybeTTi |

Esrardır içtikleri,Dumandır çektikleri,En güsel sözleri,Yapıştır gardaş demeleri..

SEN MEKTEPLİ KIZ SIN BEN SOKAKLARDAA SERSERİİ SENİN DEFTERE YAZDIĞIN İSİMM BENİM KOLUMDA FAÇA İZİ

bir PİÇ olup İMPARATOR olmaktansaaaa ONURLU bir HİÇ olmayı tercih
EDERİMM

BU HAYATTAN ÖĞRENDİĞİM TEK ŞEY SEVEN SİKİLİR SİKEN SEVİLİR...

kurtlar vadisne özenip rajon kesenin sagır odaya özenim ajan olmaya çalışanın kaybolan yıllara özenip beline silah takanın bizde sokaklara özenip piskopat takılırız

ne ßekaR ne iLişqiDee ßu aRaLaR saDece gaRiq ßiR çeLişkide:D

aLem aşıq oLuOO sonRa aLkoLiqq B3n kenDimee aşqım hemDe pLatoniqq

/////^^^^^___raporsuz deli___^^^^^/////

aLkoL hO$ OrtaM Lo$ dinLe ßEni HerŞey ßo$ KİmsEyE inAnMa KimsEyE güvEnmE Kendİn cO$$...

.....kırık bir aşk.............hikayesi bu...
..umutsuzluklarla..........ve hüzünle dolu...
güneşinden yoksun; umut, bulutlar ardında
gökyüzü kapkaranlık ve biz burada ışıksızız
yollar aşılamaz türden, ufuklar bizden uzak
.bugünler mutsuz ve yarınlar çok umutsuz
...amaçlar belirsiz ve araçlar çok yetersiz
.....görüşebilmek zor, görüşmemek zor.
.........sevebilmek ve de sevilebilmek,
............ne kadar mümkün sence?
...............ne kadar olası bu düş?
..................birleşebilir miyiz?
.......................sen-ve-ben
.........................bir gün!
...........................?

Dingonun Ahırı diye ßir fiLm çeksem oynar mısınız ?

Yaşıyorm LayLayLom .. Hayat Gelsin vay vay hom.. xD

Chéstér 0Lp qyb0Lmq istiy0rm…kmsénindé bLMasını ‘isT3miy0rmm!! [b]
[code]
BLack__ShaDow
Admin
Admin
BLack__ShaDow

Kadın Mesaj Sayısı : 78
İş/Hobiler : eLeqtro qitar

MsN AlEmİ Empty
MesajKonu: Geri: MsN AlEmİ   MsN AlEmİ Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 11:25 pm

PayLaşm için Tşk.Cnmcım xD
hilal.green
Moderatör
Moderatör
hilal.green

Kadın Mesaj Sayısı : 11
İş/Hobiler : saymakla bitmes

MsN AlEmİ Empty
MesajKonu: Geri: MsN AlEmİ   MsN AlEmİ Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 6:51 pm

bişi değil cnm Very Happy

paylaşımlarınmın devamını getiriyorum işte bnm bi dAHA msn nickleri

[- - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ - -]

SéVDiMDé Né oLDu : ToRBaCıLaR éN iYi DoSTuM, éFéS PiLSéN iSé ZéNqiN oLDu

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç yemektir. delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir...

SENİN RUHUN FAHİŞE OLMUŞ GÜZELİM BEDENİN BAKİRE OLSA NE YAZAR

BEN SENİNLE TOPRAGA GİRERİM DİYENLERİ ÇOK GÖRDÜMAMA BEN ÖYLE DİYENLERİ TOPRAGA ÇOK GÖMDÜM

ben öldükten sonra aklına gelirsem mezarımın üzerine 1 şişe şarap bırak orda rahat içerim

dunyadakı herkes serefsız be gulum ama sen ustune alınma cunku sen herkes deılsın ama herkesten daha SEREFSIZSIN

yola kazık cakılmaz daga karsı bakılmaz bıze toskili derler bızle basa cıkılmaz

bu gece yıne ıctım yanlızz bu kezz serefıne degıl serefsızlıgıne ıctım

ÇAKALIN PADİŞAH OLDUGU YERDE.İT OLMAK KOLAYDIR.KONUŞMAK GEREKIRSE SUSMAK ZORDUR.NAMERDİN SOFRASINDA YERİMİZ YOKTUR.MERT OLAN GARDAŞLARIMA SELAM.

sayfa güzelde birde burdan okuyun bakma zeytin burnuluyuz ama sesimiz kaba vücudumuzda yara serseri yiz serseri ama serseri larde ağlar bunu unutma cerrah paşalı deilizki ablamız olsun polat deilizki elifimiz olsun biz zeytin burnuluyuz buda size kapakolsun biz yalılardan köşklerden gelme deil zeytinnin isyankar sokaklarındanız sosyete kızı

,

hayat üç buçukla dört arasında geçer,ya üç buçuk atarsın yada dört dörtlük yaşarsın

mısın melek misin sanki benden yürekli misin_?

kimseye kendimi tanıtmak gibi bi derdim,ne de kimsenin beni tanıması gibi bi lüksüm vardır

:- SuSaRsAm ÇatıŞmA,(f)KoNuşuRsaM SaVaş(f)YaZarsaM DeStaN(f)SeVeRsEm DEVRİM oLur...

ben keder üretir dert yaratırım aleme ibrettir her bir satırm kırk yılın başında halim hatırm sorulsa ne yazar sorulmasa neee MÜSLÜM GÜRSES

Ecelle sözlü ölümle nikahlıyız. tesadüfen doğduk yaşamak zorundayız.değilmidir sonumuz bir avuç toprak.korkumuz yok ölümden tek korkumuz unutulmak

KaLbiNDe YoKSa YeRİM MüHiM DeYiL BeN AYaK TaDa GiDeRiM!!!

(U)Geleceğim Bekle Dedi Ben Beklemedim Oda Gelmedi Ölüm Gibi Birşeydi Ama Kimse Ölmedi !!!(U)

Dermansız Dert Olmaz Sevdasız Gönül Olmaz O Gözler Neden Bana Bakmaz Küsme Sakın Birtanem Yarsız Hayat Olmaz !!!

SoNRa BeN NeYaPTıM DeMe!... HaSReT VuRdU DöNdüM DeMe!... AkLıM SeNDe BiLSeN BiLe!... AŞka GaLiP HeP Bu GuRuR!!!

Ne OLuR BiR SöZ SöLe YüZüMe BaKMa ÖLe SuSKuNLuGuN YaKaR BeNi KaRŞıMDa DuRMa ÖLe

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten AğLıYoRuM :'(

Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez !Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez

SiVaSLıNıN GüNLü BiR BaŞKa SiVaSLı DoYMaZ AşKa HeLe BiRDe SeVDiGi VaRSa SiVaSLı ÖLMeZ ASLa !!!

EsRaRı ÇeKMiŞ GöZLeRi KaNLı YüRüYoR SiVaSTa BiR DeLiKaNLı BoYNuNDa SiYaH BeYaZ ATKı BeLiNDe SiLaHı HaYaTa KüSMüŞ AmA DoSTLaRıNa SeVDaLı BaKıŞLaRı MaHSuM AmA BeLaLı ÇüNKü O BiR SiVaSLı !!!

Göz£êrïmdê Pêrdê$ïñ ßâktıqım Hêr ¥êrdê$ïñ ¥âŞâr$âm §êßêßïm Ö£ür$êm Nêdêñïm$ïñ

SİTEM ETMA ALLAHA GÜNAHKAR OLURSUN,GÖNÜL VERME KULUNA İSYANKAR OLURSUN

usturama jilet takarım vücuduma derin façalar atarım alemim kralı olsan ne yazar senide mermi manyağı yaparım

SeN GüzeL BiR KızSıN LiseLi,BeN isE AcıMa DuYguSu oLmaYaN BiR SeRSeRi,SeNiN eLinde EsKiSi GiBi kaLEm kağıT,BeniM VucüDuMda jiLeT izLeRi...

Hayatta edindiğim tecrübeler, yediğim kazıkların toplamıdır

Dikmen merkez akıllı olsun herkes Çatılır kaşlar kesilir başlar en büyük aşklar(semtin ismi) başlarr

Gururn başladığı yerde Sevgi son bulur

aşk fransada trajedi , İngilterede Komedi , Almanyada Dram , TÜRKİYEDE HARAM

Çekeriz emaneti bozarız adaleti Mahallemizden geçilmez elimizden su içilmez biz (semtin ismi) bize RACON kesilmez ...

Dumansız cigaranın , patlamayan hapın , Köpüksüz biranın , Mermisiz silahın , Manitasız hayatın taa amk

Sevgiler sahte , insanlar ***** , hayatınız plan , Alayınız yalan !!!

Alayına İsyan Kralına Tek Kurşun !!!

Alem oyuncu olmuş sokaklar Sahne Sevdiğim Bi kız vardı O da Olmuş *****!!!

Kız diye özen gösterenin.Güzel diye kaşar sevenin .Para olsa için dostunu satanın . Kral Olsa tahtını mafya olsa mekanını ******* !!!

Sevgime ihanet eden sevgiliyi Kurşuna Dizerken Titrerse Ellerim O titreyen Ellerimi Kesmezsem Şerefsizim !!!

Biz belimize Silahı Silahla vurulmak İçin KoyDuKK !!!

ağladığımı kimseye söyleme anne onlar beni kral biliyr. kızdımmı dünyayı yıkar biliyor, ağladığımı kimseye söyleme anne onlar beni 1 kız için bu kadar düşeceğimi bilmiyorlar

barda iki bardak tekilaya kulakta bir küpeye satılıp unutulmuşluğu var bu yüreğin...!!!

buda benden delisormuş deliye sen hiç aşık oldunmu diye deli gülmüş deliye ben neden delirdimki diye

çek silahını daya sırtıma titrersem namerdim sen vurdun da ben ölmedim mi

ya sustururuz ya kan kustururuz ezanla başlar selayla biter.anlayana değil alayına gider

ARKADAŞLAR OKUYOSUNUZ OKUYOSUZ YORUM YAPMIYOSUNUZ
AdminLady
Admin
Admin
AdminLady

Kadın Mesaj Sayısı : 105
Lakap : SoSyetiqq Sheytan

MsN AlEmİ Empty
MesajKonu: Geri: MsN AlEmİ   MsN AlEmİ Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 10:13 pm

emeklerinize sağlık kızlarrrr Very Happy Very Happy
http://muziktr.yetkinforum.com

MsN AlEmİ