MuziK.TR ForumLar ForuMu xD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MuziK.TR ForumLar ForuMu xD

deLi muSic SiteSi xD her biŞiySi vaR .! x))

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ÖZHAN CANAYDIN 'NIN YORUMU

YazarMesaj
BLack__ShaDow
Admin
Admin
BLack__ShaDow

Kadın Mesaj Sayısı : 78
İş/Hobiler : eLeqtro qitar

ÖZHAN CANAYDIN 'NIN YORUMU Empty
MesajKonu: ÖZHAN CANAYDIN 'NIN YORUMU   ÖZHAN CANAYDIN 'NIN YORUMU Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 7:23 pm

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, görevinden ayrılan teknik direktör Erik Gerets'i yarın Florya'dan uğurlayacaklarını söyledi.

Mecidiyeköy'deki kulüp binasında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Canaydın, karşılıklı anlaşılarak bugün görevden ayrıldığı açıklanan Gerets'le ilgili, ''Kendisine, hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bugün çok güzel bir veda konuşması yaptı. Yarın da güzel bir şekilde kendisini Florya'dan uğurlayacağız'' dedi.

Takımın başına yeni gelecek teknik direktör için çalışmaların sürdüğünü kaydeden Canaydın, adı sıkça geçen Karl Hainz Feldkamp'ın sorulması üzerine, ''Henüz biten bir şey yok. Yeni hoca için yönetim kurulu olarak görüşmelerimiz sürüyor ve en iyisini getirmek için çalışıyoruz'' ifadesini kullandı. Yönetim kurulu olarak toplantılarını bu dönemde her gün sürdüreceklerini anlatan Canaydın, ''Gidecek ve gelecek oyuncular var. Biz de tabii ki çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Amacımız en iyisini yapmak'' diye konuştu.

ÖZHAN CANAYDIN 'NIN YORUMU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-